Kontakt

Sofia Larsson

sofia.larsson@grkom.se
0703-75 27 03

Gruppledare

Johanna Redelius

johanna.redelius@grkom.se
0708-74 22 68

Verksamhetsutvecklare

Rasim Avdic

rasim.avdic@grkom.se
0708-22 99 95

Processledare med fokus på Samverkan skola och arbetsliv.

Leila Berntsson

leila.berntsson@grkom.se
0705-35 01 42

Samordnare för APL Vård-och omsorgsprogrammet och VFU – Socionomprogrammet, Sjuksköterske- och Specialistsjuksköterskeprogrammen.

Susanne Bjurbäck

susanne.bjurback@grkom.se

Samordning och utveckling av skola-arbetsliv inom grundskolan.

Wictoria Kovats

Wictoria.kovats@grkom.se
070-288 11 98

Projektledare för Gymnasiedagarna och Anställningsbaren. Projektledare för GR:s nya samordningsverktyg Praktikplatsen.se

Susanne Mitchell

susanne.mitchell@grkom.se

Projektassistent på praktikplatsen med fokus på APL samordning inom Gymnasium/Vux samt EU-projekt på PC.

Cecilia Ruthér

cecilia.ruther@grkom.se
031-335 50 17, 0766-34 28 31

Samordning och utveckling av skola-arbetsliv inom grundskolan. Tjl.